Nabídka zájezdů
Všechny aktuální zájezdy
Černá Hora
Boka Kotorská
Francie
Aussois
Aussois - Les Flocons
Chamonix
Le Corbier
Les Arcs
Les Menuires
Les Sybelles – Le Corbier
Les2Alpes
Paradiski – La Plagne – Les Arcs
Serre Chevalier
Tignes
Valmenier / Valloire
Irsko
Smaragdový ostrov
Itálie
Cervinia / Zermatt
Cervinia / Zermatt
Kronplatz
Lago di Garda
Livigno
Livigno zima
Livigno zima - hotel
Montecampione
Passo Tonale
Passo Tonale - apartmán
Passo Tonale - hotel
Pinzolo
Sedla a průsmyky Dolomit
Maďarsko
Termály
Německo
Bodamské jezero
Norsko
Perla Skandinavie
Rakousko
Berchtesgáden
Ennská cyklostezka
Saalbach – Leogang
Zillertal
Slovensko
Slovenský kras
Slovinsko
Julské Alpy
Švýcarsko
Davos
Monterosa
Monterosa ski
Ukrajina
Zakarpatská Ukrajina
Odkazy
Cervinia / Zermatt
Cervinia / Zermatt
Chamonix
Davos
Kronplatz
Les Arcs
Les Menuires
Les Sybelles – Le Corbier
Tignes
Zillertal
Webkamery
Cervinia / Zermatt
Cervinia / Zermatt
Chamonix
Davos
Kronplatz
Les Arcs
Les Sybelles – Le Corbier
Livigno
Livigno zima
Passo Tonale - apartmán
Passo Tonale - hotel
Saalbach – Leogang
Tignes
Reklama
Spustit reklamu

Passo Tonale - hotel

Tonale/Ponte di Legno/Temú 1.158 až 3.016 m

Val di Sole, neboli Slunečné údolí, se nachází mezi lyžařskými oblastmi Dolomiti Superski a Alta Valtellina, na rozhraní italských regionů Lombardie a Trentino, několik desítek kilometrů západně od Brennerské dálnice. Díky zdokonalování a zkvalitňování poskytovaných lyžařských služeb, vlivem pokročilé modernizace přepravních zařízení a rovněž kvůli větší informovanosti o celé oblasti, začíná stále více lyžařů vyhledávat lyžařská střediska oblasti Val di Sole. Oblast je tvořena 8 samostatnými lyžařskými středisky a některá můžete navštívit.„Passo Tonale/Ponte di Legno/Temú“ se svým ledovcem Presena, Passo Tonale je jedním z moderních zimních center, které garantuje vynikající sněhové podmínky díky ledovci „Presena“, který umožňuje celoroční lyžování z výšky 3.160 m.n.m.. Najdete zde tratě všech obtížností, výborná je černá sjezdovka Paradiso, která vede z vrcholku Passo Paradisso, jež je součástí ledovce „Cima Presena. V zimní sezóně 2005/2006, byla zprovozněna zbrusu nová a moderní kabina na vrcholek Passo Paradiso s novou černou sjezdovou tratí. Další tratě jsou na protějším širokém jižním svahu, kde jsou tratě především pro začátečníky a středně pokročilé lyžaře. Tonale je jedním z míst, kde si najde každý tu svou trať.Nedaleko od Passo Tonale se nachází malebné alpské městečko Ponte di Legno. Jeho severní svahy protínající les nabízejí skvělé lyžařské podmínky pro náročnější lyžaře, kteří zde naleznou úctyhodné převýšení téměř 900 metrů.

 

ilustraení foto
ilustraení foto

 

Tyto dvě části byly propojeny sjezdovou tratí Pegra, která Vás zaveze přímo k začátku zbrusu nové sedačkové lanovky z Sozzine k vrcholku Corno D´Aola. V předloni byla otevřena nová kabina z Ponte di Legno - „Sozzine“ do Passo Tonale a na druhou stranu sedačková lanovka do části Temú, kde v sezóně 2005/2006 vznikly nové sjezdové tratě o celkové délce cca 8 km. Kromě kvalitních lyžařských tratí je zde pro klienty připravena velká řada kulturního a sportovního vyžití – restaurace, bary, diskotéky, kluziště a bazén.

Ubytování je zajištěno v Hotel Adamello, který se svými 43 vkusně zařízenými pokoji patří mezi nejoblíbenější v této oblasti. Naši klienti se do hotelu vracejí nejen díky jeho ideální pozici , ale také kvůli bohaté a chutné italské kuchyni, ale i díky své ideální pozici. Vybavení hotelu: recepce, bar, jídelna, taverna a herna s TV, lyžárna, možnost připojení na internet, výtah, parkoviště Vybavení pokojů: příslušenství, TV/Sat., telefon, některé s balkónem Stravování: snídaně – rozšířené kontinentální, večeře – servírované výběr ze 2 menu, salátový bufet, dezert.

Vzdálenost od centra: v cca 200 m Passo Tonale Vzdálenost od sjezdových tratí: přímo u hotelu zastávka skibusu - cca 300 m Passo Tonale Skipas Adamello Ski platí pro tyto části: Passo Tonale, Ponte di Legno, ledovec Presena, Temú a nabízí : 69km sjezdových tratí a to 12 modrých, 22 červených, 6 černých. Celkem 30 lanovek – 2 kabiny, 19 sedačkových vleků, 9 šleprů.

 

ilustraení foto
ilustraení foto

 

Webkamera - Passo Tonale - hotel

 

Video - Les2 Alpes